Forum

Kakšen Kalimb ...

DELI:
Obvestila
Počisti vse

Kakšno Kalimbo najpogosteje uporabljate?

kaliFAN
 kaliFAN
(@kaliFAN)
Gost
Rešeno

Zdravo,
Pravkar sem naročil 17 zob Kalimba (moja prva Kalimba). Po ogledu nekaj video posnetkov o Chromatic in 21 tine Kalimbas me zanima, ali je bila 17 zob pravilna odločitev. Zato sem vas hotel vprašati o vaših izkušnjah z različnimi Kalimbami. Kakšno Kalimbo najpogosteje uporabljate in ali se vam zdi, da vam nekaj manjka, ko igrate na svoji 17 zobasti Kalimbi?
Še nekaj, kar sem želel vprašati, je, ali Kalimba na kakršen koli način poškoduje ali nosi, da jo preuredi.
Najlepša hvala in kričite youtuberju ericku j medini, ki je to stran priporočil v enem od svojih videoposnetkov.

Vrednost
Začetek teme Objavljeno: 22 03:2021
Teme oznak
Natalija
(@admin)
Zagovornik Kalimbe admin

@kaliFAN - hvala za vaša vprašanja

Čista osebna preferenca je, če vam je všeč kromatična ali 17-ključna Kalimba. Svetoval bi, da poskusite z obema in izberete tistega, ki vam je bolj všeč.

Zdaj so v zvezi s ponovnim ustavljanjem nekateri Kalimbi popravljeni - kar pomeni, da jih sploh ne morete preurediti. Druge, kot je Kalimbera, lahko nastavite - lahko pa jih nastavite s tipkami C ali nižjimi tipkami (sicer najvišji zobci ne bodo slišali nobenega zvoka).

Lastnik kalimbera.com in KalimbaForum.com

OdgovoriVrednost
Objavljeno: 22 03:2021
Khyla andrea
(@khyla)
Ugledni kalimbist

Ker se še vedno učim, pogosto uporabljam 17-ključno kalimbo. Zame bo nakup kromatičnega dolgoročno cenejši, kot če bi imel enega 17 in enega kromatičnega. A ker ste ga že kupili, mislim, da to ni slaba odločitev. Poleg tega lahko še vedno raziščete in se odločite, ali vas kalimba resnično zanima s prvo, ki ste jo dobili. V upanju na najboljše, ko ga prejmete! 

youtube: Khyla Andrea
instagram: khyla.kalimba
facebook: https://facebook.com/KhylaAndreaYT
ko-fi.com/KhylaAndrea

OdgovoriVrednost
Natalija všeč
kalimbaNovo
(@kalimbanewbie)
Aktivni kalimbist

Sem novinec v svetu kalimbe ^ _ ^ in vesel sem, da sem že kupil svojo prvo kalimbo Meraki in obožujem melodijo, ki sem jo slišal vsakič, ko sem jo igral. 

OdgovoriVrednost
Natalija všeč
kaliFAN
(@kalifan)
Nov Kalimbist

Hvala za vse odgovore. Kupil sem Bolfa Kalimbo in mislim, da je to srečno. Ampak pustil ga bom v C-duru, mislim, da sem našel veliko zavihkov zanj.

OdgovoriVrednost
Natalija všeč
Saskia
(@košara)
Ugledni kalimbist

Imam B11 in B17 v G-duru iz Hokeme, ki ju rada igram melodije. 

Vsi moji samoizdelani kalimbi imajo različne posebne nastavitve: Akebono, Pygmy, Deep Skye in tako naprej. Z njim se lahko prosto igrate.

Lep pozdrav iz Saskie

OdgovoriVrednost
Objavljeno: 29 03:2021

Pustite odgovor

Ime avtorja

Avtor E-pošta

Naslov *

Največja dovoljena velikost datoteke je 10 MB

predogled 0 Popravki Shranjeni
DELI: